6. 12. 2021

Wall Street se dnes příliš nedařilo, Snap naopak posílil o 10,10 %


Hlavní americké trhy dnes zavřely v červené barvě. Indexu Dow Jones dnes odevzdal 0,46 % a obdobně zavřel i index S&P 500, který ztratil 0,37 %. Technologický index Nasdaq se dlouho držel v zelených číslech, ale závěrem obchodování také spadl pod nulu.

Hlavní americké trhy dnes zavřely v červené barvě. Indexu Dow Jones dnes odevzdal 0,46 % a obdobně zavřel i index S&P 500, který ztratil 0,37 %. Technologický index Nasdaq se dlouho držel v zelených číslech, ale závěrem obchodování také spadl pod nulu. Výsledkem je odevzdání 0,19 %. Celkově však technologický sektor skončil na zelené nule a obdobně také skončil sektor necyklického zboží a služeb. 

Hvězdou dne jsou akcie společnosti Snap Inc., které zavřely na hodnotě 14,94 USD za akcii (+10,10 %). Hlavním důvodem je nové doporučení společnosti Barclays, která zvedla cílovou cenu z 11 USD na 18 USD za akcii s pozitivním doporučením nadvážením titulu. Barclays nyní vidí u společnosti pozitivní výhled pro rok 2018. Očekávají rychlejší růst tržeb a nevidí velký problém ve Facebooku, který je pro Snap konkurenční firmou.  

Kurz eurodolaru se dnes vrací blíže k hodnotě 1,1800 EURUSD a v průběhu dne testoval tuto hodnotu. Prozatím se však euro úspěšně brání. Kurz koruny opouští hodnotu 25,60 EURCZK a již má blíže nakročeno k hodnotě 25,70 EURCZK. Tuto hodnotu by však mohla koruna více bránit a nedovolil euru připsat si další zisky.


 

Bojíte se nám napsat ze svého e-mailového účtu? Založte si ihned nový zabezpečený e-mail.

ZALOŽIT NOVÝ E-MAIL PŘIHLÁSIT SE K E-MAILU


Váš komentář byl uspěšně přidán.

ROZUMÍM

Registrace proběhla v pořádku

Autorizační link Vám byl odeslán na email

Pokračovat
Investmakers používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.